Vizionette

https://vizionette.eu

Ko šovasar izvēlējās "praktiskais latvietis"?

Šī gada vasarā "Pasaules optika" veikalos viena no pirktākajām precēm kā ierasts bijušas saulesbrilles. Tās ir kļuvušas gandrīz par pirmās nepieciešamības preci, jo tās noder visos gadalaikos. Ziemā - kalnos, vasarā - pie ūdens un visur, kur dodies. Pienācīgas saulesbrilles ļauj droši pavadīt laiku saulē, jo aizsargā mūsu acis no kaitīgajiem UV stariem.

Ja raugāmies pēdējo gadu griezumā, klienti Latvijā arvien vairāk sākuši domāt par savu redzes veselību, un labprāt izvēlas praktiskus briļļu modeļus. Lielākā daļa pircēju šajā sezonā iegādājušies polarizētās saulesbrilles, jo tās ir praktisks un lietderīgs aksesuārs ar pievienoto vērtību, kas saulainās dienās, ievērojami atvieglo auto vadīšanu.

“Pasaules Optika” stiliste un preču sortimenta vadītāja Agita Krauze: "Raugoties uz mūsu pircēju izvēli saulesbriļļu jomā, jāatzīst, ka šeit joprojām valda pragmatiskums. "Praktiskais latvietis" pārsvarā izvēlas polarizētas saulesbrilles cenā līdz 100 eiro. Visbiežākie pirkumi ir saulesbrilles ar klasiskiem briļļu ietvariem, brūnām vai pelēkām polarizētām lēcām, kuras iederas dažādās dzīves situācijās: sportojot, baudot sauli jūrmalā, ceļojot. Daudzi ekstravaganti un drosmīgi briļļu modeļi vēl gaida savu pircēju."

"Pasaules optika" topa augšgalā 2019. gada vasaras pirktāko briļļu modeļu vidū ir firmas  “RayBan” saulesbrilles, kuru universālais dizains valkātājam ļauj tās nēsāt gan pie sportiska stila apģērba, gan dodoties uz saviesīgu pasākumu. Top 2 – pašmāju dizaineru veikums - briļļu zīmols “Cvantus”, kas ir īpaši izstrādāts optikas veikala VIZIONETTE piedāvājumam - augstākās kvalitātes neatkārtojami ietvari, kas domāti tieši tavam stilam! Turpat, 3. vietā ierindojas latviešu dizaineru radītās “One Wolf” saulesbrilles, kurās apvienojas gan šauras, apaļas, gan apjomīgas formas saulesbrilles, sākot no tumši tonētām lēcām līdz ēteriski gaisīgu toņu salikumiem gan saulesbriļļu ietvaros, gan lēcās.

 

Redzes veselība un acu pienācīga aizsardzība ir svarīga arī gada aukstajā laikā. Ir svarīgi atcerēties par saulesbrillēm arī ziemā, īpaši saulainajās dienās, jo sniegs atstaro UV starus, kas kaitē mūsu acīm. Kā rāda statistika, liela daļa no klientiem Latvijā, seko līdzi pasaules saulesbriļļu modes tendencēm. 2019./2020. gada rudenī un ziemā joprojām būs aktuālas klasiskās saulesbrilles, bet savu lomu uz pasaules modes skatuves pamazām iekaro arī drosmīgāki briļļu modeļi. Jaunajā sezonā joprojām aktuāli būs oversized "shield" saulesbrilles, kā arī pretēji - šaurās un izmērā mazās "Matrix" stila saulesbrilles. Tāpat neaizmirsīsim dažādo ģeometrisko figūru brilles - apļi, trijstūri un kvadrātveida saulesbrilles. Jaunums šajā sezonā būs saulesbrilles ar caurredzamām lēcām, kuras ieskautas dažāda stila un formas rāmjos.

 Redzes aprūpes uzņēmums OC VISION tirgū ievieš jaunu optikas zīmolu. Pasaules Optikas briļļu saloni tiks pārveidoti par optikas veikalu tīklu VIZIONETTE. 2019. gadā durvis vēruši pirmie divi VIZIONETTE veikali: t/c “Domina” un t/c “Galerija centrs”. Arī pārējie Pasaules Optikas veikali: t/c “Alfa”, t/c “Rīga Plaza”, Kr.Barona ielā 31a un  t/c “Valleta” Valmierā gatavojas pārmaiņām, un jau tagad piedāvā daļu no VIZIONETTE sortimenta.